PARTYINFO

 

LET IT ROLL 2022

Datum konání:
04.08.2022 - 06.08.2022
Místo konání:
Milovice - letiště Milovice
DJs:
Dimension, Sub Focus & ID, Wilkinson & AD-APT, A.M.C, Alix Perez, Black Sun Empire, Bou, Culture Shock, Delta Heavy, DJ Marky, Fox Stevenson, Friction, Kanine, Koven, Maduk, Matrix & Futurebound, Mefjus, Metrik, S.P.Y, 1991, A-Cray, Andromedik, B-Complex, Changing Faces, Chaser, Degs & Lens, Dub Elements, Emperor, Enei, Fade Black, Flava D, Forbidden Society, Gest, Grafix, Gydra, Halogenix, Harriet Jaxxon, Hedex, Holotrope, IMANU, John B, K Motionz, Kasra, Keeno, Kove, Kutlo, Kyrist, Legion, Levela, Luude, Madface, Magenta, Magnetude, Mandidextrous, Merikan, Millbrook, Mizo, Monrroe, Monty, Nais, Neonlight, Nu:Tone, Particle, Phibes, Pythius, QO, QZB, Rido, Ripple, Simple Souls, Something Something, State of Mind, Stay-C, Subtension, Symplex, Synergy, TC, Technimatic, Teddy Killerz, The Sauce, Trilo, Turno, Urbandawn, Visages, Workforce, Zombie Cats
Live:
Pendulum, Hybrid Minds feat. Tempza, Eatbrain League x Jade b2b MNDSCP b2b Agressor Bunx ft. Coppa
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 16:00, vstup: předprodej: www.letitroll.cz

 
 
Let It Roll je poprvé v historii kompletně vyprodán Let It Roll dokazuje, že jde i obří akce dělat ekologicky
Let It Roll chystá vylepšení areálu a spoustu dalších novinek

Už jen 4 týdny zbývají do vypuknutí festivalu Let It Roll 2022. Značka Let It Roll letos oslavuje 20. výročí své existence a festival se po nucené pandemické pauze letos vrací ve formátu, na který jsou jeho fanoušci z předchozích let zvyklí. Návštěvníci se navíc mohou těšit na vylepšení areálu, zajímavé novinky a hudební konferenci Beats Evolution Conference.

 

Začátkem srpna 2022 se v srdci České republiky odehraje největší drum & bassový festival světa za účasti desítek zahraničních i domacích DJs, a tisíců fanoušků z celého světa. Aktuální zprávy pak naznačují, že fanoušky čeká největší Let It Roll v historii s rekordní návštěvností. Dokonce se začíná mluvit o možnosti, že se festival, který v průběhu let stabilně rostl a několikrát z toho důvodu měnil místo svého konání, poprvé v rámci svého fungování na milovickém letišti vyprodá. Dle vyjádření organizačního týmu je tato možnost reálně ve hře, především z důvodu zachování pohodlí návštěvníků ve festivalovém areálu.

Let it Roll


Kromě nabitého hudebního programu, kterému vévodí vystoupení legendární australské kapely Pendulum live a DJ sety předních jmen žánru jako Dimension, Hybrid Minds, Sub Focus či Wilkinson, festival nabídne také bohatou škálu doprovodných aktivit. V čele těchto aktivit stojí hudební konference Beats Evolution Conference, během které se fanoušci mohou těšit na zajímavé diskuzní panely a rozhovory s umělci, bližší seznámení s ekologickým programem festivalu či vědomostní DNB kvíz. Festival také návštěvníkům nabídne možnost vyzkoušet si v areálu různé netradiční sporty a mnohé další atrakce.

Pendulum


Vzhledem ke zkušenostem z minulosti a aktuální situaci se také organizátoři připravují na případné nepříznivé povětrnostní podmínky, především extrémní sucha a horka. Jednou z nejdůležitějších novinek v tomto ohledu je příprava a konstrukce unikátního systému vodního řádu pro letošní festival. Zároveň jsou dle informací pořadatelů v plánu také novinky spojené s technickým zázemím festivalu či záchody v kempech i v areálu.

Pendulum


S blížícím se konáním akce také organizátoři na sociálních sítích pravidelně zveřejňují bližší informace k dalším aktivitám, na kterých ve spojení s festivalem pracují. Mimo jiné se jedná o unikátní ekologický program Rollin’ Green, zbrusu nový ambassadorský program ve spolupráci s vybranými umělci, či charitativní program Rollin’ Charity.

Pendulum


Festival Let It Roll 2022 se koná 4. až 6. srpna 2022 na Letišti Milovice. Bližší informace o festivalu naleznete na webu www.letitroll.cz či na profilech festivalu na sociálních sítích.

FB event

foto: Jakub Doležal, archiv

 
Pendulum zahrají živě z obří vesmírné lodi Pendulum hlavní hvězdou festivalu Let It Roll 2022

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016